Navijači širom svijeta prozvali su "najlošijom utakmicom u historiji Mundijala" remi između Paragvaja i Australije.
Mnogi veruju kako je bilo namješteno i optužili su aktere da su se dogovorili da odigraju neriješeno, kako bi i jedni i drugi prošli dalje.
Da je neko iz ove utakmice izašao kao poražen bio bi u opasnosti od eliminacije. Ovako, sa po četiri boda i jedni i drugi idu dalje - Australija kao druga i Paragvaj kao treći.
Navijači na društvenim mrežama masovno komentarišu ovu utakmicu.
Konstantovali su da ovakav rezultat odgovara i jednoj i drugoj reprezentaciji i iznijeli optužbe za neregularnost. Takođe, traži se i reakcija FIFA-e.
Inače, Sjedinjene Američke Države su u ovoj grupi završile na prvom mjestu i igrat će protiv "Zmajeva", dok je posljednja Turska.
(N1/DEPO PORTAL/af)
PODIJELI NA
Depo.ba pratite putem društvenih mreža Twitter i Facebook